O nas

SIEDZIBA FIRMY

PROFESJONALNY SPRZĘT

Grupa wyposażona jest w linię sortowniczą z rozładunkiem wodnym do wstępnego sortowania owoców, która umożliwia nam przesortowanie dużej ilości towaru, pod względem jakości, koloru i kalibru w krótkim okresie czasu oraz linię do pakowania jabłek w woreczki foliowe.

PRZECHOWALNIA OWOCÓW

Aktualnie posiadamy 39 komór chłodniczych z kontrolowaną atmosferą, dzięki czemu owoce zachowują swoje walory zarówno odżywcze, jak i smakowe. Komory  mieszczą  7000 ton owoców. Do każdej z nich wchodzi ok. 180 ton jabłek.

WYSOKA JAKOŚĆ

To co charakteryzuje Grupę, to wysokiej klasy produkt co potwierdzają regularne badania prowadzone przez niezależne instytucje oraz certyfikaty Global G.A.P. i HACCP.

ZAKŁAD PRODUKCJI ZAGĘSZCZONYCH SOKÓW

ZAKŁAD PRODUKCJI ZAGĘSZCZONYCH SOKÓW, który stworzyliśmy w 2013 roku,  od 12 sierpnia 2020 roku działa już jako samodzielny, nowoczesny zakład pn. Owoc Łącki Koncentraty Sp. z o.o.  www.owoclackikoncentraty.pl

.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Przetwórnia została wyposażona w najnowocześniejsze dostępne urządzenia do produkcji koncentratów, sterowane automatycznie. Pozwala to na uzyskanie zdolności produkcyjnej na poziomie 400 ton na dobę jabłek i 200 ton na dobę owoców miękkich. Zakład posiada pełną infrastrukturę techniczną zapewniającą stabilny rozwój i możliwość prowadzenia skomplikowanych procesów produkcyjnych z zachowaniem zasad i rygorystycznych przepisów ochrony środowiska naturalnego.

Aktualnie wdrożona jest również produkcja soków mętnych. Z racji sposobu przerobu owoców oraz braku dodawania środków konserwujących wyrób ten można zaliczyć jako klasę premium na spożywczym rynku zbytu.

WYSOKA JAKOŚĆ

Przedsiębiorstwo stale doskonali nie tylko infrastrukturę techniczną, ale również metody zarządzania wprowadzając systemy zarządzania jakością i systemy zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego żywności. Wysoki standard produktów i zakładu powierdzają certyfikaty: IFS Food Certificate oraz Certificate_BRC

zobacz klip promocyjny

Posiadamy certyfikat Global G. A. P. i HACCP,
które zapewniają naszych klientów o jakości wyprodukowanych owoców.

Od 2008 roku jesteśmy członkami Zrzeszenia Sądeckich Sadowników „Jabłko Sądeckie” Sp. z o. o., które to promuje nasze piękne owoce w dużych sieciach sklepowych, jak TESCO i BIEDRONKA. W naszej ofercie są jabłka, gruszki w pełnej gamie odmianowej, jak również owoce sezonowe.

Posiadamy różnego rodzaju kartony, wytłoczki. Jest możliwość zapakowania towaru we własnych opakowaniach.

Certyfikaty i wyróżnienia

RADA NADZORCZA:

Przewodniczący: Józef Basta
Z-ca Przewodniczącego: Bolesław Zając
Z-ca Przewodniczącego: Kazimierz Rusnarczyk
Członek Rady: Jan Golonka
Członek Rady: Krzysztof Gądek

 

ZARZĄD:

Prezes: Bogdan Klimczak
Wiceprezes: Barbara Klag